Kozí kolostrum

Výhody kozího kolostra od Bon Lait

Je 100% kozí.

Z naší farmy. Šetrně odebráno.

S důrazem na vysoký standard hygieny.

Tak aby zbylo i na kůzlata.

Je maximálně zachováná jeho biologická hodnota - protože nepodléhá žádnému dalšímu zpracování kromě šetrného ošetření pasterizací a sušení mrazem.
Tzn. není v tabletách, ale v prášku.


Je v prášku - je možné jej dávkovat snadno i malým dětem.

Chutná jako sušené mléko.

Co je to kozí kolostrum?

Biologické zlato

Kozí kolostrum je cenná přírodní látka, která vzniká těsně před mateřským mlékem a její hlavní účinek spočívá v posílení obrannyschopnosti organismu. Kozí kolostrum nelze vytvořit uměle, a proto jej právem lze nazývat biologické zlato. Má se za to, že kozí mléko a kolostrum funguje jako prevence nádorových onemocnění, prevence rakoviny.

Koza a žralok jsou jediní živočichové, kteří netrpí rakovinou. Kozí kolostrum je svým unikátním složením nejblíže lidskému mateřskému mléku, proto je pro člověka výborně stravitelné a pro organismus dobře využitelné. Kozí mléko stejně jako kozí kolostrum působí v lidském těle zásadotvorně a nevytváří kyselé prostředí. Pomáhá tak řešit potíže zažívacího traktu. Kozí kolostrum nám přirozeně dodává látky navozující v našem těle pocit radosti a vyrovnanosti (Serotonin a Dopamin).

Kozí kolostrum X kravské kolostrum:

  • Kozí kolostrum, stejně jako kozí mléko působí v těle zásadotvorně a nevytváří kyselé prostředí, řeší tak onemocnění zažívacího traktu.
  • Má se za to, že kozí mléko a kolostrum působí jako prevence nádorových onemocnění
  • Kozí kolostrum je svým unikátním složením nejlblíže lidskému mateřskému mléko, proto je pro člověka lépe stravitelné a pro organismus lépe využitelné
  • Kozí kolostrum obsahuje více minerálů a vitamínů, zejména vápníku, fosforu a vitamínu D
  • Kozí kolostrum obsahuje také více nenasycených mastných kyselin