Kozí čokoláda Šalamounovy ostrovy

06.01.2021

Milujete kvalitní čokoládu? Tak Vás určitě potěší, že na světě je nová kozí mléčná čokoláda s obsahem 60% kakaováho másla z bobů ze Šalamounových ostrovů. Ze sušeného mléka od našich francouzských koz ji vyrábí "Míšina čokoláda", držitelka mnoha ocenění z prestižních světových soutěží.

Míša, chocolatierka:

"Všechny čokolády vyrábím od základu, v mém případě od kakaových bobů. Ty sama pečlivě vybírám a dovážím z celého světa.

Již dlouho jsem chtěla vyrobit čokoládu s kozím mlékem. Zákazníci se na ni ptají, ať už proto že nemohou kravské mléko nebo že milují kozí mléko.

Ke kozímu mléku jsem vybrala boby ze Šalamounových ostrovů, které chutnají po olivách. Oslovila jsem rodinnou farmu a minimlékárnu Bon Lait. Z prvních pokusů jsem byla nadšená. Nechtěla jsem, aby čokoláda byla "příliš kozí" a ona vůbec nebyla. Naše děti si ji úplně zamilovaly pro karamelovou chuť. My v této čokoládě cítíme med, karamel a kozí mléko.

Z této krásné lokální spolupráce mám opravdu radost :-) "

Míšina čokoláda

Mléčná čokoláda z kakaových bobů ze Šalamounových ostrovů zjemněná sušeným kozím mlékem. Farmářské mléko pochází z Moravy, z rodinné farmy a gurmánské minimlékárny Bon Lait. Krásná lokální spolupráce :-)

Je to čokoláda pro ty, kteří nemohou kravské mléko. Zároveň pro ty, kdo milují kozí mléko. Naše děti si ji úplně zamilovaly pro karamelovou chuť. My v této čokoládě cítíme med, karamel a kozí mléko.

Složení: kakaové boby, třtinový cukr, kakaové máslo, sušené kozí mléko.
Obsah kakaové sušiny nejméně 60 %
Hmotnost: 50 g

.