Kozí sušené mléko + kozí kolostrum

Víte, že koza a žralok jsou jediní živočichové, kteří netrpí rakovinou?


  • Ideální na výrobu mléka, mléčných nápojů a kaší pro děti i dospělé
  • Mléčná výživa s řešením pro intoleranci/alergii na kravské mléko, pro děti od 1. roku  (alergie na kravské mléko více viz Vliv na zdraví)
  • Kozí kolostrum stimuluje imunitu a posiluje odolnost organismu
  • Šetrně sušeno válcovou metodou, která uchovává vysokou biologickou a nutriční hodnotu, z čerstvého lahodného mléka Bon Lait

Balení: 330 g

GMO free

Složení: 99% sušené kozí mléko, 1% kozí kolostrum

Obsah tuku: 27%

Trvanlivost: 18 měsíců

Zvířata jsou krmena krmivy bez GMO.

Mléko Bon Lait je šetrně ošetřeno krátkodobou pasterizací a je nestandardizováno (tzn. po nadojení nebyl upravován obsah tuku.)

Výživové údaje 100g výrobku: Energie: 2121 kJ/507 kcal, tuky: 27,0 g, sacharidy: 40,0g, bílkoviny: 26 g,sůl: 1,0g, voda: 3,0 g


Návod na přípravu:

Vyzkoušejte sušené kozí mléko + kozí kolostrum - připravíte jen tolik nápoje, kolik právě spotřebujete - pro přípravu 100 ml mléka smíchejte 12 g sušeného mléka s 88 ml teplé vody a dobře promíchejte. Připravíte si z něj všechny mléčné nápoje, bílou kávu, kakao, koktejly, kaše ...

Kozí mléko je velmi vhodnou náhradou za kravské mléko pro osoby trpícími alergií nebo při citlivosti na kravskou mléčnou bílkovinu. Díky své lehké stravitelnosti je kozí mléko ideální pro děti a výborné při rekonvalescenci nebo při poruchách se zažíváním. Je zdrojem vysoce hodnotných bílkovin, výborný zdroj vápníku, lehce stravitelných tuků, minerálních solí , stopových prvků, vitamínů a dalších tělu prospěšných látek. Naše mléko Bon Lait je navíc obohaceno o kozí kolostrum, jedinečnou látku, která stimuluje imunitní systému, podporuje obranyschopnost organizmu, pomáhá chránit organismus před škodlivými vlivy životního prostředí i celou řadou civilizačních chorob.

Kozí kolostrum

Kozí kolostrum je cenná přírodní látka, která vzniká těsně před mateřským mlékem a její hlavní účinek spočívá v posílení obrannyschopnosti organismu. Kozí kolostrum nelze vytvořit uměle, a proto jej právem lze nazývat biologické zlato. Má se za to, že kozí mléko a kolostrum funguje jako prevence nádorových onemocnění, prevence rakoviny. Koza a žralok jsou jediní živočichové, kteří netrpí rakovinou. Kozí kolostrum je svým unikátním složením nejblíže lidskému mateřskému mléku, proto je pro člověka výborně stravitelné a pro organismus dobře využitelné. Kozí mléko stejně jako kozí kolostrum působí v lidském těle zásadotvorně a nevytváří kyselé prostředí. Pomáhá tak řešit potíže zažívacího traktu. Kozí kolostrum nám přirozeně dodává látky navozující v našem těle pocit radosti a vyrovnanosti (Serotonin a Dopamin). 

Kozí kolostrum X kravské kolostrum:

  • Kozí kolostrum, stejně jako kozí mléko působí v těle zásadotvorně a nevytváří kyselé prostředí, řeší tak onemocnění zažívacího traktu.
  • Má se za to, že kozí mléko a kolostrum působí jako prevence nádorových onemocnění
  • Kozí kolostrum je svým unikátním složením nejlblíže lidskému mateřskému mléko, proto je pro člověka lépe stravitelné a pro organismus lépe využitelné
  • Kozí kolostrum obsahuje více minerálů a vitamínů, zejména vápníku, fosforu a vitamínu D
  • Kozí kolostrum obsahuje také více nenasycených mastných kyselin

Pro děti, ženy, pro celou rodinu

Sušené kozí mléko + kozí kolostrum je vhodné pro děti již od 1. roku věku jako mléčná výživa řešící intoleranci/alergii na kravské mléko.

Sušené kozí mléko + kozí kolostrum je vhodné jako batolecí mléčná výživa pro přípavu mléka a mléčných kaší.

Více o alergii na kravské mléko - klik na Vliv na zdraví

Sušené kozí mléko + kozí kolostrum je vhodné i pro starší děti, dospělé, sportovce i seniory, protože kozí mléko + kozí kolostrum stimuluje imunitu a posiluje odolnost organismu.

Použijte pro přípravu mléčných nápojů či kaší jako pro děti, a nebo každé ráno jen tak sušené  na lžičku. Je vynikající, chutná takto i dětem.

Kozí mléko + kozí kolostrum znají ženy jako elixír mládí a krásy. Působí totiž přímo na vlhkost pleti a významně ovlivňuje její kvalitu. Protože kozí mléko v těle působí zásadotvorně, pozitivně ovlivňuje zažívání a tedy i procesy regenerace pleti. Kozí mléko působí blahodárně také na onemocnění kůže.

Víte, že kozí mléko + kozí kolostrum Bon Lait je sušeno šetrně válcovou metodou, která zachovává biologickou i nutriční hodnotu mléka? Stejně se suší také mléko pro švýcarské a belgické čokolády nejvyšší kvality.

Sušením mléka na válcích vzniká na stěnách válců lehká karamelizace laktózy, a to dodává sušenému mléku příjemný chuťový bonus navíc jen s velmi lehkým kozím aroma.


Kde koupíte kozí kolostrum + kozí mléko?

Kozí mléko sušené s kozím kolostrem zakoupíte v e-shopu lékárny Dr. Max.  Výhodou je, že je Dr. Max zasílá z e-shopu na kteroukoliv svou prodejnu zdarma. Pro nákup klikněte zde: E-shop Dr. Max


Kde koupíte další výrobky Bon Lait?